Popular Posts

Cera wrażliwa, czym ją pielęgnować

Dzisiaj chciałabym przybliżyć trochę kosmetyki z serii AA Help (to te z krzyżykiem) Cera Atopowa. Sama używam tych produktów i chwale sobie ich działanie. Nie wszystkie jednak sprawdzają się do mojego rodzaju skóry nadwrażliwej. Osobiście używam tylko 3 kosmetyków z tej serii.

Krem nawilżający. 
Po nałożeniu pozostawia taką delikatną powłoczkę ochronną. Ten krem dość dobrze sprawuje się na niezbyt przesuszonej skórze. Lepszym preparatem do nadmiernie wysuszonej skóry twarzy i dekoltu jest krem pół-tłusty z tej właśnie serii. Oba te produkty dość szybko się wchłaniają. Osobiście bardzo sobie chwalę oba te kremy. 


Kolejne 2 produkty które sobie chwalę to mydło do twarzy oraz Specjalistyczny płyn do chigieny intymnej.
Pierwszy kosmetyk czyli mydło do mycia twarzy bardzo dobrze usówa pozostałości makijarzu i delikatnie nawilża skórę twarzy pozostawiając powłoczkę ochronną. Dodatkowo łagodzi podrażnienia i  zaczerwienienia. Konsystencja jest taka dość kremowa dlatego wydaje mi się stosowny do wrażliwej skóry. 
Specjalistyczny płyn do chigieny intymnej no chyba nie muszę tłumaczyć do czego się go stosuje, osobiście używam go do higieny całego ciała bo sądzę, że taka skóra jak moja i większości alergikow potrzebuje bardzo  lagodnych preparatów łagodzących podrażmnienia. 

Oczywiście cała seria AA Help posiada znacznie więcej kosmetyków jednak ja nie jestem do nich przekonana. Każdy dla swojej skóry chce jak najlepiej i musi dobierać kosmetyki indywidualnie.
Cała seria posiada jeszcze balsam do ciała, tonik oczyszczający oraz mydło do wrażliwych dłoni.  
Stosunkowo kosmetyki te nie są zbyt drogie. Polegam wypróbowanie i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger