Popular Posts

Pampers, Dada? Pieluchy jednorazowe czyli, które lepsze?


Na rynku produktów dla dzieci jest wiele marek i różnych firm, znanych bądź mniej. Kupując pieluszki jednorazowe może nas rozboleć głowa stojąc przed sklepową półką. Mnóstwo marek i rozmiarów. Normalnie szok. Tylko które wybrać i jakie
są najlepsze?

Pampers marka znana od lat przez wszystkich. Ich jakość też jest znana choć cena jest zabójcza dla rodziców którzy liczą każdy grosz. To najdroższe pieluchy w sklepach ale czy warte swojej ceny? Sądzę, że tak.
Wraz z Kirą testowałyśmy już kilka marek. Moim zdaniem najlepsze były dla nas Happy od Belly na początek w szpitalu i przez pierwszy miesiąc a po zakończeniu używania jedynek zaczęłyśmy używać biedronkowe Dady oraz Pampers. Dobre są również Huggies ale nie wytrzymują tyle co oryginalne pampersy. Nie będę pisała, które były najgorsze ale nie polecam żadnych pieluch, których nie znamy bądź nigdy wcześniej o nich nie słyszeliśmy, bądź widnieją pod logiem sklepu, nie są one najlepszej jakości.


Dla mnie Pampers jest naprawdę wart ceny jaką trzeba za nie zapłacić. Teraz polijemy na promocję w sklepach na te pieluchy.

A wy co sądzicie? Które lepsze?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger