Popular Posts

ONI ZASŁUGUJĄ NA SPRAWIEDLIWOŚĆ

Dzisiaj jeszcze jedno. Chciałabym podzielić się z wami czymś co ciągle mnie wzrusza, co ściska mnie w gardle i sercu i  powoduje potok łez. Ostatnio znalazłam na FB profil Lilka z Bonifratrów. Jest to profil prowadzony przez rodziców tej dziewczynki, którzy walczą o sprawiedliwość. Nie wiem jak to jest i naprawdę nie chciałabym się o tym przekonać ale domyślam się co mogą czuć ci rodzice. Patrząc na swoje dziecko pozbawione szczęścia i czułości. Patrzysz i wiesz, że tak naprawdę nic już może tego stanu nie zmienić. Patrzysz jak twoje dziecko umiera. Nie dałabym rady. Nie mogłabym tak. Dlatego właśnie podziwiam tych ludzi.
Jeśli czujecie podobnie jak ja, że to jest słuszne i potrzebne to lajkujcie. Warto śledzić i czytać wpisy są naprawdę bardzo interesujące i mądre. Lajk jest jednoznaczny z tym, że myślicie jak ja i boli was to wszystko. 
Przykra jest ta historia, ale naprawdę warta uwagi. 
Polecam!

1 komentarz:

  1. https://www.facebook.com/lilkazbonifratrow/posts/723833534372579

    CO RAZ WIECEJ SZOKUJĄCYCH FAKTÓW W SPRAWIE LILKI Z BONIFRATRÓW .... KŁAMLIWY RZECZNIK SZPITALA ZOSTAJE PROKURENTEM I RADNYM KATOWIC, POŁOŻNA ZAMIESZANA W SPRAWĘ NAGLE PRZEPROWADZA SIE I MIESZKA OBOK RODZICÓW TEJ DZIEWCZYNKI !!!! MAFIA !!!!!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger