Popular Posts

BIODERMA leki dla Atopików

Witajcie!
Dzisiaj otrzymała e-mail, że będę testowała kolejny produkt. Specjalistyczny preparat na atopowe zapalenie skóry.

Jeśli ktoś z waszej rodziny choruje na tą alergię, możecie zgłosić się do testowania tego preparatu. Zgłaszać się możecie do 12 Grudnia na stronie BIODERMA. Zostanie wybranych 1000 osób, które przetestują Atoderm Intensive oraz 100, które otrzymają do testów Atoderm Preventive. 

Tak mój apel. Jeśli nie jest ci to potrzebne, nie zgłaszaj się bo zabierasz miejsce osobie której przydałby się mowy preparat na swoją chorobę. Pamiętaj, nie zamawiaj dla zabawy, bo można dostać za dramo.

INFORMACJE OTRZYMANE OD FIRMY:


"Atoderm Intensive i Atoderm Preventive są efektem współpracy najlepszych specjalistów w dziedzinie dermatologii i zyskały miano produktów, które są czymś WIĘCEJ NIŻ EMOLIENTY.  Poniżej przesyłamy najważniejsze informacje, dotyczące zarówno produktu, który podda Pani testom Atoderm Intesive, jak również światowej innowacji w dziedzinie leczenia AZS, a konkretniej jego zapobieganiu - Atoderm Preventive."

"Tradycyjnie stosowane preparaty emolientowe działają doraźnie nawilżając skórę i tymczasowo uzupełniając ubytki cementu międzykomórkowego w górnych warstwach naskórka. Jednak jest to budowanie muru poprzez wylanie cementu na ułożone już cegły. Aby zapewnić rozwiązanie, które będzie trwałe, trzeba pobudzić i wesprzeć naturalne mechanizmy zachodzące w skórze, których funkcjonowanie jest zaburzone. Rozwiązaniem jest innowacyjny patent SKIN BARRIER THERAPY®, który działa wielokierunkowo:

• Jak tradycyjny emolient – uzupełnia braki lipidów w górnych warstwach naskórka.
• Pobudza żywe warstwy naskórka do wytwarzania zarówno lipidów (zaprawy), jak i białek (decydujących o właściwej kondycji cegieł budujących skórny mur).
• Zapobiega przyleganiu i namnażaniu się gronkowca złocistego – bakterii, która jest odpowiedzialna za większość nadkażeń u osób z AZS.

Produkt wspomagający leczenie AZS – Atoderm Intensive poza patentem SKIN BARRIER THERAPY® ma również działanie przeciwświądowe (potwierdzone badanie na grupie 2,5 tys. Pacjentów) oraz przeciwzapalne. Jest to kompleksowe rozwiązanie dla Pacjentów z AZS, które powala wydłużyć okres remisji oraz może być stosowane w trakcie terapii medycznej."
"Atopowe Zapalenie Skóry jest choroba dziedziczną i ryzyko jego wystąpienia u dzieci osób cierpiących na któraś z form atopii (AZS, astma, alergie) jest bardzo wysokie – w przypadku gdy jest to jeden rodzic – 30%, gdy oboje – aż 70%.Dlatego też nowoczesne trendy w medycynie są skierowane na zapobieganie rozwojowi tej choroby u niemowląt i dzieci, gdzie jest ryzyko jej wystąpienia."

"W tym celu powstał innowacyjny produkt Atoderm Préventive – pierwszy preparat przeznaczony dla niemowląt, u których jest ryzyko rozwinięcia się AZS – aby zapobiegać i/lub opóźnić rozwój choroby. Atoderm Préventive jest oparty na wielokierunkowym działaniu patentu SKIN BARRIER THERAPY®, który wzmocni w biologiczny i trwały sposób barierę skórna oraz zapobiegnie rozwojowi bakterii. Dzięki temu w znaczący sposób ograniczamy ryzyko rozwoju choroby oraz suchość skóry dziecka."
Poczytajcie jeśli was to ciekawi i zgłaszajcie się do testów jeśli uważacie, że wam bądź komuś z waszej rodziny taki preparat by się przydał.

Kiedy już przetestuję podzielę się z wami moją opinią na ten temat. 

Pozdrawiam, 
Klaudia mama Kiry

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger