Popular Posts

Co nowego !

Witajcie znów po krótkiej przerwie w pisaniu. Wiem, że w sobotę nie pisałam postu i w tę sobotę również go nie będzie bo wyczerpały się moje pomysły. Poza tym z małą nie mam takiego problemu i jakoś szczególnie nie muszę jej pielęgnować. Dlatego póki nie zbiorę pomysłów zawieszam sobotnią serię. 
Idąc dalej w kwestii postów to szykują się na ten tydzień i na najbliższy kolejne recenzje produktów. Musimy zrecenzować matę od Canpol i pozostałe produkty MAM. 
Następnie, następnie ... Mamy za sobą pierwsze pobieranie krwi oraz pierwsze pobieranie próbki moczu od małej. Masakra. Co do pobrania krwi nie było tak strasznie, oczywiście mała przeżywała ten fakt jakąś godzinę. Najgorsze było pobranie próbki moczu. Jak to zrobić u takiego dziecka? Są w aptekach te magiczne woreczki ale to się nie sprawdziło. Co godzinę sprawdzałam z pojemniczkiem czy może akurat zrobi i w końcu się udało. 
Jutro do lekarza na wizytę kontrolną z wynikami, a po wszystkim do koleżanki i jej synka z wizytą :)
Już się cieszę. 
Jeszcze jedno mała skończyła dzisiaj 9 miesięcy. Jutro na wieczór postaram się dodać coś nowego. Ile waży ile mierzy. 

Pozdrawiam,
Klaudia mama Kiry

2 komentarze:

  1. Nie wyobrażam sobie jakby to miało u nas wyglądać z tym moczem... ale dobrze, że Wam się udało. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. u chłopców woreczki lepiej się sprawdzają, mieliśmy tą ,,przyjemność,, tylko nie koniecznie chcieli w labolatorium przyjmować ;/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger