Popular Posts

Canpol babie: Recenzja pirackiego zestawu

W ostatnim czasie dostałyśmy do testowania piracki zestaw od firmy Canpol. W zestawie były die butelki różnych pojemności, dwa kaftaniki w rozmiarach 12m+ i 24m+ oraz zestaw obiadowy czyli talerzyk, miseczka, kubeczek i sztućce. Wszystkie elementy zestawu mają śliczne motywy w zwierzątka przebrane za piratów.


Cały zestaw przypadł nam do gustu i często z niego korzystamy. Wiem, że z tych produktów będę korzystała bardzo długo bo jakość bardzo mnie satysfakcjonuje.

Butelki
Zdjęcia Kiry z buteleczkami nie dałam rady zrobić ale z nich jestem najbardziej zadowolona. Są w użyciu cały czas, ledwo je umyję i już ą na nowo używane. Butelki posiadają przejrzystą i czytelną miarkę. Jedynie smoczki nam nie odpowiadały bo do wieku dziecka przepływ był zbyt mały i Kira się strasznie denerwowała. Jedynie to mi nie odpowiadało i po prostu powiększyłam dziurki.

Zestaw obiadowy


Zestaw obiadowy jak pisałam powyżej składa się z czterech elementów. Najczęściej używamy talerza i miseczki. Kira jeszcze nie potrafi pić z kubeczka, z którego może coś powylewać bo kończy się to wielką plamą na podłodze. Natomiast sztućce służą jej do zabawy bo ona woli jeść już pełnowymiarowymi sztućcami. Jednak i tak jestem zadowolona z tego kompletu. Cały zestaw ma śliczne nadruki z liskiem przepranym w strój pirata. Kolor naczyń też jest bardzo ładny choć sama nie lubię różowego. Wiem, że z tych talerzy będę korzystała przez długi czas gdyż moja mała córeczka jest zdolna do tłuczenia wszystkiego co jej wpadnie w ręce a plastik jednak trudno jest pobić.


Śliniaki


Dla mnie są to duże śliniaki z rękawkami choć zapewne inaczej się zwą. W zestawie były dwa na roczniaka i dwulatka. Teraz tak myląc wiem, że są to rzeczy, które nie będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w kuchni. Kira jest małym brudaskiem i brudzi się dosłownie wszystkim nawet piciem. Korzystaliśmy z nich już wielokrotnie i małej nie przeszkadzają one w wielu czynnościach, nie ograniczają ruchów co dla mnie ma największe znaczenie.


Tak więc podsumowując jestem bardzo zadowolona z możliwości testowania tego właśnie zestawu. Całość idealnie nadaje się na prezent dla przyszłej mamy, która z czasem będzie myślała o czymś takim.

Pozdrawiam, 

2 komentarze:

  1. FAJNY BLOG ! ;>
    Cudowne dziecko ;>
    Pozdrawiam ;>
    Zapraszam do obserwacji flarri.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger