Popular Posts

Recenzja butelek: Canpol Babies

Dzisiaj już dawno obiecana recenzja butelek firmy Canpol. Dłuższy czas już je testuję z małą.
Tej największej butelki jeszcze nie testowałyśmy ale to ten sam model co dwie mniejsze, które przetestowałyśmy i używamy do dzisiaj. 

Mała buteleczka o pojemności 120 ml w kolorach różowo-czerwonych. Wzór na produkcie to śliczna wisienka. Z tej butelki korzystałyśmy najdłużej. Najbardziej funkcjonalna. Teraz używamy jej do herbatki, soczków czy wody. W tej buteleczce system anty-kolkowy działał świetnie, nic się nie zatykało, a płyn swobodnie przepływał.
Średnia butelka o pojemności 240 ml w kolorze zielonym. Wzorek na niej to gruszka. Wizualnie jest bardzo ładna ale z tą butelką miałyśmy sporo problemów. System anty-kolkowy działał jak chciał, smoczek ciągle się zatykał. W ogóle nie nadaje się do mlek gęstszych typu ha. Tej butelki używamy ciągle, najczęściej do mleka.
O tej butelce nie mogę powiedzieć zbyt wiele. Puki co jej nie używałam, ale wkrótce zacznę. Jej pojemność to 300 ml. Kolor niebieski. Wzór to jagódka. Plusy i Minusy


Z tych butelek, które testowałyśmy to mała buteleczka jest godna polecenia. Ceny butelek są bardzo przystępne w granicach od 10 złotych do 20 złotych. Cena jest zależna od wielkości butelki. 


OGÓLNA OPINIA: Butelki nie są złe, ale smoczki mogłyby być lepsze. 

Pozdrawiam, 
Klaudia mama Kiry

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger