Popular Posts

Ostatni miesiąc...nasz ostatni miesiąc

Przepraszam, że ostatnio tak dziwnie piszę. Już wam tłumaczyłam co się dzieje. Dzisiaj mam dla was kilka faktów z naszego życia. Co wydarzyło się u nas w ostatnim czasie. 


Skończyliśmy już malowanie i przenoszenie mebli z jednego pokoju do drugiego. Małej zrobiliśmy osobny kącik wygląda tak jakby miała swój pokoik. Puki co ma problem ze spaniem tam, często się budzi ale może przyzwyczai się, że mamy niema już tak blisko. 

Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu. Musiałyśmy nadrobić bo mała była chora i nie mogła mieć szczepienia. Dostała je tydzień po tygodniu. 

Ja trochę choruję. Cały czas kaszlę i ciągle leci mi z nosa. Ale nie jest najgorzej. 

Zakładam swoje pierwsze konto. W życiu nie miałam konta bankowego, ale kiedyś musiałam się zdecydować. Na jutro jestem umówiona z kurierem na podpisanie umowy. Stresuję się trochę.

Mała całymi dniami biega. Oczywiście w chodziku. Czytałam dużo opinii, że to jest szkodliwe dla dzieci i tym podobne. Tylko ja się wychowałam na chodziku, mój brat, mój chłopak i jakoś nic nam nie jest. Takie gadanie.

Porządku jeszcze nie zrobiłam ale pomału ogarniam cały ten bajzel. Pokoik małej już prawie ogarnięty, w szufladach poukładane. Baldachim jeszcze niepowieszony, lampka jeszcze niezrobiona. 

A tak na koniec. Rodzina mi się sypie. Mała jest dla mnie najważniejsza, jeśli się rozstaniemy to się rozstaniemy, niema nic na siłę. 

No tak mnie jakoś wzięło. Chciałam się podzielić z wami rożnymi wydarzeniami. 
Dobranoc!

Pozdrawiam, 
Klaudia mama Kiry

4 komentarze:

 1. To prawda- dziecko najważniejsze! Życie niestety potrafi pisać różne scenariusze - niekoniecznie takie jak byśmy chcieli.
  Ja to bez konta nie mogłam się obejść jak jeszcze nie miałam osiemnastki i musiałam mamę prosić aby mi konto zakładała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziecko dla matki jest zawsze najważniejsze :)

   Usuń
 2. Dobrze, że już po remoncie ;) Uspokoi się u Ciebie ;) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No na pewno się niedługo wszystko uspokoi i unormuje :) Dzięki :)

   Usuń

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger