Popular Posts

Moje dziecko je jak człowiek

Kira właśnie niedawno zaczęła jeść jak normalne 8 miesięczne dziecko. Do tej pory jak próbowałam ją karmić normalnym jedzeniem, pluła i krzywiła się okropnie. Zaszła duża zmiana. Teraz kiedy ona widzi jedzenie to normalnie jak mucha, niemożna się od niej odgonić. Nawet packa by nie podziałała. Jedyny skuteczny sposób to dać jej to samo co się je bądź coś innego, ważne żeby jadła. Nie spodziewałam się, że zacznie jeść tak nagle ale wiedziałam, że musi spożywać normalne posiłki. Teraz te normalne posiłki to jest dosłownie mój, bądź kogokolwiek kto aktualnie je obiad, śniadanie, kolacja - wszystko. 
Mały głodomór mój. 
Przykładowo dzisiaj zjadła 3 słoiczki owoców do tego ziemniaka z sosem i makaron z sosem szpinakowym, odrobina chleba bo ja właśnie go jadłam i 2 x porcja mleka, raz 200 ml, a raz 150 ml. Podziwiam ją, gdzie to się jej zmieściło to ja nie mam zielonego pojęcia. Ona ma taki malutki żołądek. Dzisiaj jeszcze po tym całym jedzeniu strasznie wzdęło małą i miała taki okrąglutki brzuszek. 
Śmiesznie wyglądała.

Kira już śpi a ja się sobie dziwie, że jeszcze nie padłam na pysk. Wstałam dzisiaj po 3 bo musiałam odwieźć tatę do pracy. Ja, taki śpioch! Zszokowana jestem, choć wiem, że jak tylko skończę pisać ten post kładę się spać. Już oczy mi się zamykają więc muszę. 

P.S. Mam nowinę. Mała dzisiaj bardzo szybko zasnęła. Uczymy się samodzielnego zasypiania. Mama idzie z córeczką do pokoju kładzie do łóżeczka i czeka opowiadając bajeczki, śpiewając i karmiąc mleczkiem na kolację. Dzisiejszego wieczoru zasnęła bardzo szybko bo o godzinie 20 już spała, zjadła i oczy się jej same zamknęły. Fakt budziła się ze dwa razy do tej pory ale jak na nią to nic nowego.

Dobrej nocy życzę wszystkim maluchom i rodzicom tych maluchów.

2 komentarze:

 1. Głodomorek :) Fajnie że się interesuje jedzeniem i poznaje nowe smaki :)
  Brawo mamo! Udało Ci się tak fajnie położyć Kirę spać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu :) Sama byłam w szoku, że tak szybko pójdzie spać :)

   Usuń

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger