Popular Posts

Nie wierzę

Nie mogę uwierzyć, że Kira skończyła już rok. Oczywiście urodzin jeszcze nie robiliśmy bo w tym terminie nie wszyscy goście mogli być. Przyjęcie urodinkowe będzie w następnym tygodniu. Oczywiście mała już dostała jeden prezent na roczek. Dostała grający garnuszek od Fisher Price. Świetna zabawka choć już trochę dobijają mnie te melodyjki, ale co poradzisz jak dziecku się podoba. 


Trochę dziwnie się czuję. Mała ma już rok, już rok jestem mamą, a do mnie to nie dotarło. Będę tęsknić za czasem kiedy była maleńka, kiedy leżała w łóżeczku, albo u mnie na rękach i się przytulała. Kiedy gaworzyła coś. Szybko mija ten czas. Za parę lat będzie już duża i nie będzie już mnie tak potrzebować. 


Z jednej strony cieszę się, że dorasta, że się rozwija, a z drugiej już tęsknie za tym bąblem.

Pozdrawiam,
Klaudia mama Kiry

P.S. Niedługo może ukazać się post o produktach dla dzieci, z racji zostania prze zemnie liderką opinii na temat danej firmy. O wszystkim dowiecie się później. 

4 komentarze:

 1. Ooo... wszystkiego najlepszego! Nie przejmuj się, jeszcze miną długie lata, zanim mała cię porzuci i stanie się samodzielna. Ciesz się każdą chwilą! :)

  http://l-jak-lidia-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekamy na te informacje o produktach:)

  Rok minął bardzo szybko... nam minęło moment 9 miesięcy a co to 3 kolejne? PESTKA. minie nim zdążę się obejrzeć będę zmuszona wracać do pracy pomimo, że jeszcze o tym nie myśle ;)
  Trzeba skupić się na chwili doczesnej!

  www.MartynaG.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego dla królewny :) czekam na kolejny post

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger