Popular Posts

O wszystkim ... a jednak o niczym

Witajcie. 
Muszę przyznać, że nie mam żadnego pomysłu na dzisiejszy wpis. Mała właśnie zasnęła a ja padam na pysk. Jestem tak zmęczona, że nie wiem co mam robić. Przyznam się, że nie mam pojęcia czym jestem tak zmęczona bo Kira aż tak nieznośna nie była, standardowo. Trochę po marudziła jak to ona, trochę popłakała bo się wywróciła ale nic szczególnego. Nawet sporo spała co akurat w jej stanie jest dobre, bo jak to mówią przesypia chorobę. 


Już znacznie lepiej, jeszcze trochę smarka i kaszle ale jest lepiej niż pierwszego dnia. Nawet zaczęła już jakoś jeść tak normalnie, ale martwi mnie coś. Zaczęła zwracać to co zje. Nie są to może duże ilości ale jak dotąd nigdy się jej to nie przytrafiało. Już drugi dzień. Oczywiście nie jest tak, że przez cały dzień co nie zje to "odda", ale jednak mnie to niepokoi. Jeszcze ją poobserwuję, może się okaże, że to taki jednorazowy incydent. 
Niedługo na blogu może ukazać się post o pakowaniu malucha na weekendowy wyjazd, bo właśnie się wybieramy na weekend do Poznania. Może podczas wyjazdu coś nakręcę, a już na pewno porobię dużo zdjęć :) Na bieżąco będziecie na instagramie. A teraz trochę starych zdjęć małej.
Pozdrawiam,
Klaudia mama Kiry

P.S. Nadal jestem na etapie poszukiwań tej idealnej spacerówki.

1 komentarz:

  1. My też nadal jesteśmy na etapie poszukiwań tej idealnej spacerówki... im bardziej się wdrążam, tym jest trudniej. Sliczne to Twoje dziecię... uwielbiam na nie patrzeć :)

    www.MartynaG.pl

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Dreamy World , Blogger